1998 yılında giyim sektörüne giren firmamız, üretiminin tamamını bayan giyim alanında sürdürmektedir. Günün moda akımından yola çıkarak, çok çeşitli modeller oluşturmuş olup; tasarıma, sıradışı modellere ve özellikle kaliteye titizlikle önem vermesi sayesinde, sevilen ve tutulan bir marka olmayı başarmıştır.

Firmamız;
Profesyonel, yaratıcı, çalışkan, titiz ve sınırları zorlayan ekibiyle ürün yelpazesini günden güne artırarak, yurt içinde ve yurt dışında daha geniş kitlelere ulaştırmak için; hızlı, ciddi ve disiplinli çalışmalarını, kendini sürekli yenileyen çizgisiyle devam ettirmektedir.

 

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Yenilikçi moda akımlarını; yaratıcılık, özel tasarım ve kalite ile birleştirip geniş bir kesimin giyebileceği rahat, zevkli, özel ürünler üretmek bizim vazgeçilmez ilkemizdir. Bu ilkemiz şüphesiz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutma isteğimizden meydana gelmektedir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sezonun bayan giyiminde moda olan ürünlerini en iyi kalitede üretip, en iyi fiyata sunmak ve bu sayede geniş müşteri ağına ulaşıp AFİLİ COLLECTION markasını her zaman seçkin firmalar arasında görmek en büyük hedefimizdir.


 

internet sanatı